پد ماوس ( زیر ماوسی )

1-13 از 13

پد ماوس صفحه ای از جنس پلاستیک یا سیلیکون است که برای راحتی کار با ماوس و بالا رفتن دقت کار از آن استفاده می شود. درنتیجه باعث افزایش کارایی و دقت کاربر شده و سهولت استفاده را نیز بهبود می‌بخشد.

برخی از ماوس ها بر روی سطوح شفاف کار نمی کنند و احتیاج به یک صفحه مات و صاف دارند که این نیاز بوسیله پد ماوس های باکیفیتی که توسط فروشگاه هیناتا به فروش می رسد مرتفع می گردد. زیر ماوسی یا همان پد ماوس در مدل های متنوع ساده و طرح دار مناسب برای مصارف اداری و منزل می باشد. 

برای خرید پد ماوس می توانید محصولات موجود در سایت فروشگاه هیناتا را مشاهده نمایید.

پد ماوس معمولی

پد های معمولی که عموما در کنار همه سیستم های کامپیوتری مشاهده می شود و نسبت به دیگر مدل ها ارزان‌تر هستند و از ظاهر و طراحی ساده ای برخوردارند.

پد ماوس طبی

قسمتی از آن دارای برجستگی است و موجب می‌شود کاربر در ساعت های طولانی که با سیستم کار می کند دچار آسیب و خستگی نشود. این مدل مناسب برای سازمان ها ، ادارات و طراحان می باشد.

پد ماوس گیمینگ

این پد ماوس از ابعاد بزرگتری نسبت به مدل های معمولی برخوردار است و عموما حساسیت آن نسبت به لرزش ماوس نیز بیشتر است. این پد ها در طرح های گرافیکی مختلفی در بازار وجود دارند.

قیمت پد ماوس

قیمت پد ماوس با توجه به طراحی، شکل ظاهری و مواد به کار رفته در ساخت آن می تواند تغییر کند.همچنین پدهای گیمینگ و طبی از قیمت بالاتری نسبت به پدهای معمولی برخوردارند.

انتخاب و خرید پد موس مناسب در این فروشگاه برای شما مهیا می باشد و بنا به سلیقه خود می توانید پد موس طبی ، پد موس گیمینگ ، پد موس ساده و ... را انتخاب نمایید.