کیت بزرگنمایی تصویر موبایل

آیا می دانید داکت بزرگنمایی تصویر موبایل و تبلت چیست ؟

کیت بزرگنمایی تصویر موبایل

گوشی های موبایل بصورت چشمگیری زیاد شده اند ، طوری که اغلب افراد حتی بیش از یک گوشی دارند. استفاده مستمر از گوشی نیز از ملزومات این عصر شده است. با آنلاین شدن مراکزآموزشی همه چیز به سمت الکترونیکی شدن رفت واستفاده ازلپ تاپ ، تبلت و گوشی جزو لاینفک زندگی شد.

گوشی موبایل به علت در دسترس بودن و کم حجم بودن و همچنین کیفیت و کارایی بالاتر بیشتر از تبلت و لپ تاپ مورد استفاده قرار می گیرد. اما یک ایرادی که در آن وجود دارد صفحه نمایش کوچک گوشی موبایل می باشد.

 کوچک بودن صفحه نمایش موجب خستگی و ادیت چشم ها می گردد. مخصوصا برای کودکان و نوجوانان که اصلا مناسب نیست و موجب ضعیف شدن چشم ها می

گردد.


داکت بزرگنمایی موبایل

اما راه کاری برای این مساله اندیشیده شده است و به تازگی محصول بسیار کاربردی برای بزرک کردن سایز صفحه نمایش گوشی تولید شده است. می توانید صفحه گوشی و یا تبلت خود را با سایز بزرگتری تماشا نمایید.

این وسیله بزرگ کننده صفحه گوشی ، داکت موبایل یا پروجکت موبایل نامیده می شود.

داکت بزرگنمایی صفحه نمایش موبایل

برای رفع مشکل کوچک بودن صفحه نمایش گوشی ، کیت های بزرگنمایی صفحه نمایش بسیار عالی می باشد. این وسیله به روش بسیار ساده ای تصویر صفحه نمایش گوشی شما را بزرگتر می نماید. برای مطالعه یا تماشای ویدیو و یا چت و... می توانید از این دستگاه استفاده نمایید.

گیره های آن را به عقب کشیده و گوشی را داخل آن قرار می دهید و هر چه گوشی عقب تر باشد تصویر بزرگتر نمایش داده می شود. کیت بزرگنمایی تصویر موبایل - پروجکت F2 کیفیت تصویر را بزرگتر کرده و خیلی از کیفیت آن نمی کاهد اما به شفافیت صفحه نمایش  موبایل نمایش نمی دهد.

بزرگ کننده صفحه نمایش گوشی 

جنس این وسیله بزرگ کننده صفحه گوشی از جنس پلاستیکی می باشد و بسیار سبک است. در صفحه اصلی ان یک عدسی قرار گرفته است که موجب بزرگ کردن صفحه موبایل می شود.

ابعاد گوشی که در داخل آن قرار می گیرد خیلی اهمیتی ندارد. هر گوشی کوچک و بزرگی براحتی در داخل آن جای می گیرد

پس از استفاده نیز می توانید آن را بصورت کشویی جمع کنید و در ابعاد کوچکتر حمل نمایید.


داکت بزرگنمایی صفحه گوشی

خرید کیت بزرگنمایی موبایل- پروجکت F2

خرید کیت بزرگنمایی گوشی F2  می تواند برای کودکان نیز مناسب باشد و تصویر را در سایز بزرگتری مشاهده نمایند 

این پروجکت 3 بعدی بزرگ کننده صفحه نمایش گوشی دارای یک پایه کوچکی می باشد که برای قرار دادن روی میز یا زمین می باشد که آن را در حالت ایستاده و زاویه مناسبی نگه می دارد.

اگر زمان شارژ موبایل نمیدونی گوشیتو کجا بذاری تا آسیب نبینه رو عکس زیر کلیک کن!!

نگهدارنده موبایل استاپ شارژر سونامی

 

بزرگنمایی صفحه نمایش موبایل مدل F2

بر روی این محصول یک طلق عدسی کار شده است که این طلق موجب بزرگ نمایی تصویر می شود. کیفیت تصویر با این عدسی مناسب دیده می شود و از خستگی و درد چشم می کاهد.

ابعاد این محصول 22*17*5 سانتی‌متر و وزن حدودا 10 گرم می باشد.

 

آیا می دانید چگونه می توانید از گوشی به عنوان تبلت دانش آموزی استفاده نمایید؟

بجای خرید تبلت دانش آموزی می توانید یک داکت بزرگنمایی صفحه تهیه کنید و گوشی خود را داخل آن قرار داده و تصویری دو سه برابر بزرگتر یعنی در اندازه تبلت مشاهده نمایید. با این روش کم هزینه یک تبلت برای فرزند خود ساخته اید.


پروجکت بزرگنمایی گوشی

 

ساخت کیت بزرگنمایی صفحه موبایل

شما می توانید با تهیه ابزارهای مناسب یک داکت بزرگ نمایی برای خودتان بسازید . اما هزینه ای که برای خرید داکت بزرگ نمایی صفحه گوشی پرداخت می کنید آنقدر مبلغ کمی است که اصلا نیازی به این همه زحمت و تهیه وسایل وجود ندارد. داکت های مختلفی با قیمت های بسیار ناچیز در بازار وجود دارد که شرکت بازرگانی هیناتا تعدادی از این داکت های بزرگ کننده صفحه نمایش را با حداقل قیمت به فروش می رساند.

با خرید محصول فوق العاده داکت بزرگنمایی تصویر گوشی های موبایل و تبلت براحتی  و بدون خستگی و سوزش چشم می توانید فیلم، کلیپ، تصاویر و ... را در گوشی مشاهده نمایید.

وسیله ای که هیچ نیازی به برق و باتری ندارد و از چشمانتان محافظت می کند.

 

ویژگی های داکت بزرگنمایی تصویر موبایل:


-
ساخته شده از سیلیکون اکریلیک و ABS
-
بزرگنمایی تصویر 3x تا 5x (با توجه به سایز صفحه موبایل)
-
قابل استفاده برای انواع گوشی موبایل و تبلت
-
کاهش خستگی و سوزش ناشی از نگاه کردن مستقیم به صفحه موبایل در مدت طولانی
-
بدون نیاز به نصب نرم افزار و ...
-
بدون نیاز به برق و باطری
-
پایه با طراحی ارگونومیک برای محکم حفظ شدن گوشی
-
حجم کم و حمل راحت
-
همراهی مورد نیاز در سفر های تفریحی و کاری

خرید بزرگ کننده صفحه گوشی 

مزایای ویژه داکت بزرگنمایی صفحه نمایش گوشی:


کاهش خستگی و سوزش چشم در اثر نگاه کرن طولانی مدت به صفحه موبایل

قابل استفاده برای تمام گوشی های موبایل و تبلت ها

بدون نیاز به نصب نرم افزار و

بدون نیاز به برق و باطری

 

شرکت بازرگانی هیناتا به صورت عمده و جزیی در حوزه پخش لوازم جانبی کامپیوتر و پخش لوازم جانبی موبایل فعالیت می نماید، بسیاری از کالاهای دیجیتال را در سایت www.hinataco.ir میتوانید مشاهده و خریداری نمایید.