مانیتور کارکرده (دست دوم )

1-10 از 10

مانیتور یا صفحه نمایش کامپیوتر در اندازه های مختلفی تولید می شود. سایز آن ها بر حسب اینچ بیان می شود. پرکاربردترین صفحه نمایش ها در سایز 19 و 20 اینچ می باشد. اما سایز های 16 اینچ تا 27 اینچ نیز مخاطبان خود را دارد.

مانیتور ها از نظر جنس تولید ممکن است LCD , LED باشند، که مدل های LCD قدیمی تر از مانیتور LED  می باشد. کاربران به دنبال خرید مانیتور های مختلف می باشند. مانیتور اداری،  مانیتور گیمینگ ، مانیتورهای اولتراواید و ...

 قیمت مانیتور کامپیوترها بنا به تناسب سایز ، نوع ساختار ، برند ، امکانات آنها با هم متفات می باشد؛ اما برای خرید مانیتور دست دوم بهای کمتری خواهید پرداخت.

مانیتور کارکرده تفاوت چندانی با مانیتور نو ندارد. همین که ظاهری تمیز و سالم داشته باشد و کیفیت تصویرش مطلوب باشد، می تواند برای مدت زیادی برای شما قابل استفاده باشد. مگر اینکه اتفاق غیرمترقبه ای رخ دهد و مانیتور شما بشکند یا بسوزد.

شرکت بازرگانی هیناتا ، مانیتورهای دست دوم را کاملا تست و مورد ارزیابی قرار داده و بهترین و مناسب ترین آن ها را به فروش می رساند. مانیتور های استوک این مجموعه شامل مهلت تست و گارانتی می باشد.