پنجشنبه, ۱۶ مرداد,۱۳۹۹

ماوس ارزان در کرج : فروش ماوس در کرج به قیمت نمایندگی

شرکت هیناتا ، وارد کننده و پخش کننده قطعات کامپیوتر در کرج ، در جشنواره فروش خود ، انواع ماوس ارزان در کرج را به صورت عمده و تکی قرار داده است. برای خرید ماوس در کرج کافی است از محصولات هیناتا دیدن کنید و قیمت ما را مقایسه کنید.


فروش ماوس کامپیوتر در کرج : فروش ماوس لپ تاپ در کرج ، با کمترین قیمت ، بصورت مستقیم و بدون واسطهخرید آنلاین ماوس در کرج :  برای مشاهده انواع مدلهای ماوس به همراه قیمت آنها کافی است بر روی دکمه زیر کلیک کنید .آدرس فروشگاه : کرج - بلوار باغستان بالاتر از پارک گل نرگس - روبروی بانک تجارت - نبش 20 شرقی فروشگاه کامپیوتری

تلفــن :02634449208 


ماوس چیست ؟ 

موشواره، موشی یا ماوس (به انگلیسی: Mouse) یک دستگاه ورودی در کامپیوتر و لپ تاپ است که شکل ظاهری آن شبیه به موش است و جزوجزو تجهیزات ورودی کامپیوتر به حساب می‌آید.

موشواره، همانند صفحه‌کلید، یک واسط کاربر سخت‌افزاری محسوب می‌شود. این وسیله معمولاً دو دکمه دارد و با کابل به رایانه وصل می‌شود. در نرم‌افزارهای کنونی موشواره بخش عمده‌ای از وظایف صفحه‌کلید را عهده‌دار است.

ماوس ارزان در کرج : فروش آنلاین ماوس در کرج بصورت مستقیم و بدون واسطه با امکان ارسال به محل شما.

ماوس، موس یا موشواره به دستگاه ورودی‌ای گفته می‌شود که یک سنسور تشخیص حرکت داشته و معادل مقدار حرکت کردن دستگاه را به سیگنال‌های دیجیتالی تبدیل کرده و به کامپیوتر می‌فرستد.

کامپیوتر با استفاده از داده‌های دریافتی می‌فهمد که نشانگر روی صفحه را باید در چه جهت و چه مقدار حرکت دهد.

ماوس علاوه بر تعیین جهت حرکت دو بعدی (محود X و Y)، چندین دکمه برای کاربردهایی مثل کلیک کردن، راست کلیک کردن و ... و اغلب یک یا دو غلتک دارد که برای اسکرول و بالا پایین کردن صفحات و پنجره‌ها به کار می‌رود.

ثبت نظر