گیم پد (دسته بازی)

1-10 از 10

گیم پد (دسته بازی) مناسب برای کامپیوترهای رومیزی و نوت بوک و کنترل آنها می باشد که در دست جای می گیرد و به رایانه یا کنسول متصل می‌شود، دسته‌های بازی غالباً دارای دکمه‌های جهت حرکت یا کلید های حرکتی می باشد که چهار تا شش دکمه سمت راست روی کنترل، دو دکمه در وسط و چهار دکمه در جلوی دسته هستند. گیم پد ها با داشتن کلید های کاربردی بوده و گرفتن آن در دست بسیار آسان و راحت می باشد.

گیم پد ps1 ,ps2,ps3,,ps4 یا پلی استیشن ، گیم پد کامپیوتر، گیم پد ایکس باکس  در مدل های بی سیم و سیم دار و به صورت تکی و دو دسته یا جفت دسته به فروش می رسد.


گیم پد(دسته بازی)

گیم پد(دسته بازی)وسیله ای است که در دست جای میگیرد و به کامپیوتر ویا کنسول های بازی متصل میشود و می‌توان با استفاده از آن بازی های مختلف را انجام داد.دسته های بازی معمولا دارای چهار تا شش دکمه در هرسمت دسته می باشند که در یک سمت دکمه های جهت و در سمت دیگر دکمه های عملیاتی قرار دارند.

انواع گیم پد(دسته بازی)

دسته های بازی در انواع و طرح های مختلفی تولید و روانه ی بازار می شوند. بطور کلی میتوان گیم پد ها را به دو دسته ی گیم پد های سیم دار و گیم پد های بی سیم (وایرلس) تقسیم کرد.همین طور گیم پد های سیم دار و بی سیم هرکدام به دو دسته ی گیم پد های تک و گیم پد های دوتایی(دوبل) تقسیم می شوند.

قیمت گیم پد(دسته بازی)

گیم پد ها بر اساس نوع، طراحی، قابلیت، برند، متریال یا جنس استفاده شده در تولید قیمت گذاری می شوند.بطور کلی گیم پد های معمولی که از شش دکمه در هر طرف دسته تشکیل شده از ارزان ترین مدل های گیم پد در هر برند می باشد. همینطور گیم پد های حرفه ای که معمولا دارای انحنا در طراحی دسته برای راحتی بیشتر و استفاده از متریال خاص مثل چرم و یا پلاستیک فشرده برای جلو‌گیری از تعریق می باشد در دسته ی گران‌ترین ها قرار میگیرد.این نوع از گیم پد ها علاوه بر دوازده دکمه ی اصلی دارای دو غلطک در وسط گیم پد و شوک تعبیه شده در داخل هر سمت از گیم پد می باشد.