درباره ما

بسمه تعالی

 

وب سایت ما با هدف ارائه مطلوب خدمات و فروش لوازم جانبی کامپیوتر تاسيس گرديد . به یاری خداوند متعال با بهره گيری از کارشناسان و دانش آموختگان مجرب ، از بدو تاسيس تاکنون خدمات متنوعی را با توجه به موضوع فروش بدون واسطه لوازم جانبی کامپیوتر به جامعه بزرگ ايران ارائه نموده است .

 

این مجموعه در راستای پیشبرد اهداف خود در خدمت رسانی به مشتریان گرامی با راه اندازی این سایت و گردآوری محصولات شرکتهای مختلف و معتبر لوازم جانبی کامپیوتر امیدوار است بتواند با ارزانترین قیمت کالاهای کامپیوتری را مستقیماً به کاربران واقعی و همکاران گرامی در سراسر کشور برساند.

 

نگرش مشتري ‌مداري حاكم بر فعاليت‌هاي ما از همان ابتداي  راه موجب شده است تا افزايش خوشنودي مشتريان ، بهبود كيفيت محصولات و خدمات ،  نوآوري و خلاقيت مستمر براي ارايه‌ي خدمات و محصولات نوين ، افزايش كارآيي خدمات پشتيباني فني و رقابت سالم و اصولي بارقيبان جزو مهم‌ترين اصول و ارزش‌هاي فعاليت ما باشد.

 

از آنجائیکه بسیاری از کاربران و مشتریان ما می توانند فروشگاههای کامپیوتری ، فروشگاههای خدمات اینترنتی ، گیم نت ها ، فروشندگان موبایل ، تبلت و لپ تاپ و ... باشند ، ما قسمتی برای فروش عمده کالا در نظر گرفتیم که اکثرا در سایتها به این مورد توجهی نمی شود و تفاوتی در قیمت کالاها بین مصرف کننده خانگی و  فروشنده لوازم جانبی عمده وجود ندارد.

 

ما در راستای ارائه محصولات متنوع و با کیفیت در زمینه لوازم جانبی کامپیوتر (شامل انواع موس ، کیبورد ، هدست ، هدفن ،اسپیکر ،شارژر ،کیف لپ تاپ ،انواع کابلهای و رابط و ...) دو هدف  مهم  را همواره  مد نظر داشته است : ابتدا  مشاوره  و  سپس تهيه و توزیع.

 

سعی ما بر اين است که تلفيقی صحيح از نياز بازار ، کيفيت ، هزينه و خدمات پس از فروش را در انتخاب محصولات لحاظ نمائيم.

 

همچنین شما تولید کننده یا وارد کننده محترم لوازم کامپیوتر در صورت تمایل می توانید کالاهای خود را از طریق سایت ما در کلیه فروشگاه های لوازم کامپیوتری در سراسر کشور و یا مصرف کنندگان محترم به فروش برسانید ، با توجه به اینکه فروش عمده ی کالاها در سایت ما با بهترین قیمت ممکن انجام می شود ، در صورتی که امکان عرضه کالاهای خود را با قیمت رقابتی دارید ، لیست اقلام وارداتی و یا تولیدی خود را به همراه تصویر از کالا و تصویر از بسته بندی آن برایمان ارسال کرده تا پس از بررسی آنها با شما تماس حاصل گردد.

 

در پایان اعلام می نمائیم همواره برای رسیدن به اهداف خود جهت سرویس دهی بهتر به کاربران گرامی از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و از شما عزیزان خواهشمندیم با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ، ما را در خدمت رسانی بهتر یاری نمایید. ضمنا در صورت نیاز به ارتباط مستقیم با اینجانب می توانید با شماره 34449208-026 تماس حاصل فرمایید.

                                                                                                

 

                                                                                                                                                                                                                        با تشكر                                                                                                                                                                                                                                                                       محمد حمیدی نیا