دسته بازی بی سیم

گیم پد وسیله ای است که با اتصال آن به کامپیوتر می توان از انجام بازی های مختلف لذت برد و دارای دکمه های عملیاتی ودر انواع سیمی و بی سیم می باشد.

گیم پد بی سیم بوسیله باتری های فلمی یا نیم قلمی انرژی خود را تامین می کنند و بوسیله یک دانگل ( گیرنده ) به دستگاه کامپیوتر و یا پلی استیشن و ... متصل می گردد. کاربران زیادی دسته بازی های بی سیم را ترجیح می دهند زیرا آزادی عمل و میزان فاصله در آن بیشتر می باشد و لذت بازی  بدون محدودیت را فراهم می نماید.

برای خرید دسته بازی بیسیم می توانید از این بخش اقدام نمایید.

گیم پد بی سیم

دسته بازی وایرلس منحصر به فرد سه کاره، این دسته بدون سیم از طریق امواج وایرلس به کامپیوتر ، پلی استیشن 1 و 2 قابلیت اتصال را دارد و می توان برای هر سه دستگاه مورد استفاده قرار داد به دلیل قوی تر بودن امواج وایرلس نسبت به ورژن های بلوتوثی آن باعث خواهد شد در فواصل زیاد از دستگاه هم به راحتی بتوان با سرعت واکنش بر روی کلید ها را به دستگاه فرمان داده و منتقل نماید.ضمن این که دسته ویژگی لرزشی و ویبر بودن را دارد و یک دسته بازی کامل است.

مشخصات دسته بازی بی سیم

با استفاده از گیم نت های بی سیم می توان از کاربرد های راحت و کاربردی آن بهره برد و دارای مشخصات مهم زیر می باشد:

  • دارای دکمه های کاملاً کاربردی و مناسب برای انواع بازی بدون نیاز به تنظیمات
  • مناسب با کامپیوترهای رومیزی و نوت بوک
  • مجهز به کلید چهار طرفه برای راحتی حرکت
  • ظاهر فانتزی و خوش دست بودن و لرزشی بودن

قیمت گیم پد وایرلس

گیم پد ها بر اساس نوع، طراحی، قابلیت، برند، متریال یا جنس استفاده شده در تولید قیمت گذاری می شوند.بطور کلی گیم پد های معمولی که از شش دکمه در هر طرف دسته تشکیل شده از ارزانترین مدل های گیم پد در هر برند می باشد. همینطور گیم پد های حرفه ای که معمولا دارای انحنا در طراحی دسته برای راحتی بیشتر و استفاده از متریال خاص مثل چرم و یا پلاستیک فشرده برای جلو گیری از تعریق می باشد در دسته ی گرانترین ها قرار میگیرد.این نوع از گیم پد ها علاوه بر دوازده دکمه ی اصلی دارای دو غلطک در وسط گیم پد و شوک تعبیه شده در داخل هر سمت از گیم پد می باشد.