دسته بازی سیم دار

1-10 از 10

اگر جزو کسانی هستید که حوصله بازی کردن با کیبورد و دکمه های پیچیده اش را در سیستم خود ندارید احتمالا به دسته بازی یا همان گیم پد احتیاح دارید و با استفاده از گیم پد می توانید به راحتی به کامپیوتر متصل شوید و از بازی لذت ببرید.

دسته بازی سیم دار به صورت تکی و یا دوبل می باشند. که برخی شوک دار و برخی بدون شوک می باشد. دسته های شوک دار خاصیت ویبره دارند و یک امکان لذت اضافی برای بازی های خاص ایجاد می کنند.

دسته های دوبل عموما با یک سیم مشترک بهم متصل می گردند ، که این خاصیت باعث اشغال فقط یک پورت usb  می گردد ولی از دو دسته  به صورت همزمان می توانید استفاده نمایید.

 خرید دسته سیم دار دوبل و تک از شرکت هیناتا برای شما مهیا شده است و همین حالا می توانید اقدام به خرید نمایید.


گیم پدها یا دسته بازی وسیله ای برای کنترل بازی است که در دست جای می گیرد و به کامپیوتر یا سایر دستگاه های بازی متصل می شود.درست است دسته بازی سیم دار از نظر جا به جایی محدود می باشد ولی طول عمر بیشتری از دسته های بی سیم دارد. انتخاب جهت به وسیله آن بسیار راحت است به همین دلیل کاربرانی که کامپیوتر شخصی خود را برای بازی ترجیح می‌دهند، به جای استفاده از کیبورد و کنترل بازی از طریق دکمه‌های پراکنده، می‌توانند دسته بازی سیم دار را تجربه کنند.