کیبورد و ماوس بدون سیم (Wireless keyboard & Mouse)

1-1 از 1

کیبورد و ماوس سِت بی سیم یا وایرلس به مجموع پک شده ی کیبورد بی سیم به همراه ماوس بی سیم که طراحی متناسب با کیبورد دارد گفته می شود.درون پک کیبورد و ماوس های وایرلس یک عدد قطعه ی کوچک به نام دانگل وجود دارد که از طریق این قطعه کیبورد و ماوس بی سیم به کامپیوتر یا هر دستگاه مورد نظر دیگر متصل می شود.

صفحه کلید و ماوس بی سیم بوسیله یه دانگل ( گیرنده) با کامپیوتر اتصال برقرار می نماید. تنها راه ارتباط سیستم با کیبورد و ماوس بی سیم فقط همین گیرنده می باشد پس حتما از آن بخوبی مراقبت نمایید که کیبورد و ماوس شما بلا استفاده نماند.


مزایای کیبورد و ماوس وایرلس

مثل هر دستگاه بی سیم دیگری کیبورد و ماوس بی سیم هم بخاطر نداشتن سیم در هنگام استفاده بسیار راحت تر و پرتابل(حمل آسان) می باشد. کیبورد و ماوس وایرلس به شما اجازه خواهد داد تا در زمان استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ فاصله شما با دستگاه مورد نظر محدود به اندازه ی کابل نباشد و به راحتی بتوانید فاصله ی دلخواه خود را تا ماینتور(صفحه نمایشگر) انتخاب کنید. کیبورد و ماوس های سیم دار ممکن است بعد از استفاده ی زیاد در مدت طولانی دچار قطعی کابل شوند، ولی با کیبورد و ماوس های بی سیم با همچین مشکلی روبرو نخواهید شد. اگر مورد استفاده ی کاربر برای دستگاه دی وی آر(دوربین مدار بسته) باشد بهترین پیشنهاد کیبورد و ماوس وایرلس کوچک می باشد.

قیمت کیبورد و ماوس وایرلس

قیمت کیبورد و ماوس های وایرلس بر اساس نوع طراحی، برند یا شرکت سازنده، نوع کارایی و دسترسی آسان برای کاربر، نگهدارندگی ظرفیت باتری ومتریال یا جنس استفاده شده در تولید تعیین می‌شود.به طور معمول کیبورد و ماوس های وایرلس گیمینگ در دسته ی گران‌ترین ها قرار میگیرد و به ترتیب کیبورد و ماوس های وایرلس لپ تاپی و کیبورد و ماوس های وایرلس معمولی(استاندارد) در دسته ی ارزان تر ها قرار می‌گیرند.