کیبورد و ماوس سیم دار (Wired keyboard & Mouse)

1-2 از 2

کیبورد و ماوس سِت  با سیم به مجموع پک شده ی کیبورد با سیم به همراه ماوس با سیم می باشد. صفحه کلید و ماوس سیم دار، بوسیله سیم به کامپیوتر متصل می شوند. کیبورد ماوس های با سیم  جدید اغلب با پورت خروجی USB تولید می شوند. کیبورد پورت PS2 امروزه بسیار کم تولید می شود اما برای مصارف مختلف مورد نیاز می باشد. در صورتی که نتوانید کیبورد PS2 تهیه نمایید می توانید از تبدیل های USB  به PS2  استفاده نمایید. 

برای خرید کیبورد و ماوس با سیم می توانید از برندهای مختلف موجود ارائه شده خریداری نمایید.

مزایای کیبورد و ماوس باسیم 

از مهم‌ترین مزایای کیبورد و ماوس سِت می‌توان به انتخاب راحت برای مصرف کننده در هنگام خرید و به صرفه بودن قیمت آن نسبت کیبورد و ماس های جدا اشاره کرد. به عنوان مثال کیبورد های گیمینگ همراه خود ماوس های گیمینگ دارند و یا کیبورد های کوچک و لپ تاپی ماوس های کوچک و لپ تاپی را دارا می‌باشند. به همین خاطر انتخاب برای مصرف کننده راحت تر می‌باشد. یکی از مزایای دیگر کیبورد و ماوس های سِت زیبایی و تناسب کیبورد و ماوس با هم می‌باشد.

قیمت کیبورد و ماوس سِت باسیم

بطور معمول اگر مصرف کننده به هر دو محصول یعنی هم ماوس و هم کیبورد نیاز داشته باشد، پیشنهاد می شود که به دلیل بصرفه بودن قیمت از پک های کیبورد و ماوس سِت تهیه کند.در بین کیبورد و ماوس های باسیم سِت موجود در بازار، کیبورد و ماوس های سِت گیمینگ در ستون گران‌ترین و به ترتیب کیبورد و ماوس های لپ تاپی و کیبورد و ماوس های معمولی در ستون ارزان ترین ها قرار می گیرد.