کیبورد تک ( Keyboard )

1-10 از 10

کیبورد تک ( Keyboard )

برخی کیبوردها به همراه ماوس ارائه می شوند وبرخی نیز به صورت تکی بفروش می رسند. 

کیبورد با سیم و کیبورد بیسیم برای مصارف شخصی واداری با طراحی مناسب در برندهای مطرح و گارانتی دار در سایت هیناتا به فروش می رسد. 

کیبورد کامپیوتر تک | صفحه کلید 

کیبورد یا صفحه کلید دستگاهی است که از ترتیب دکمه ها یا کلید ها به عنوان اهرم های مکانیکی یا سوییچ های الکترونیکی عمل می‌کند. کلید های کیبورد یا صفحه کلید به طور معمول دارای کارکتر هایی هستند که بر روی آنها چاپ و یا حک شده است و هر بار فشار یک کلید با یک نماد نوشته شده مرتبط است که می توانند اقدامات و دستورات کامپیوتر را اجرا کنند.

کیبورد کامپیوتر 

کیبورد یا صفحه کلید دستگاهی است که از ترتیب دکمه ها یا کلید ها به عنوان اهرم های مکانیکی یا سوییچ های الکترونیکی عمل می‌کند.کلید های کیبورد یا صفحه کلید به طور معمول دارای کارکتر هایی هستند که بر روی آنها چاپ و یا حک شده است و هر بار فشار یک کلید با یک نماد نوشته شده مرتبط است که می توانند اقدامات و دستورات کامپیوتر را اجرا کنند.

انواع کیبورد تک | انواع صفحه کلید

کیبورد با سیم - کیبورد بی سیم

کیبوردهای تک موجود در بازار عمدتاً سیم دار می‌باشند و کیبوردهای تک وایرلس خیلی کمتر تولید و در بازار موجود می‌شوند.کیبورد های تک کامپیوتر با طراحی های مختلفی از جمله کیبورد های گیمینگ یا بازی، مخصوص کاربران علاقه مند به گیم (بازی) تولید می‌شوند.از مدل های پر طرفدار دیگر می‌توان به کیبوردهای کوچک یا لپ تاپی اشاره کرد که با ظاهری ظریف و با ابعاد کوچک تر نسبت به کیبورد های معمولی یا گیمینگ تولید و روانه ی بازار می‌شوند. پرفروش ترین نوع کیبورد، کیبورد های معمولی یا استاندارد که به اصطلاح اداری گفته می‌شوند. طراحی این نوع کیبورد ساده و معمولی است که ابعاد آن نه به بزرگی کیبورد گیم و نه به کوچکی کیبورد لپ تاپی می‌باشد.

قیمت کیبورد تک

قیمت کیبورد بر اساس نوع طراحی، برند یا شرکت سازنده، نوع کارایی و دسترسی آسان برای کاربر و متریال یا جنس استفاده شده در تولید تعیین می‌شود.به طور معمول کیبورد های گیمینگ که پیش تر توضیح داده شده بود در دسته ی گران‌ترین ها قرار می‌گیرد و به ترتیب کیبورد های لپ تاپی و کیبورد های معمولی(استاندارد) در دسته ی ارزان تر ها قرار می‌گیرند. 

از قدیمی ترین برندهای کیبورد می توان برند ایفورتک و فراسو را نام برد که با قیمت بالایی که دارند باز هم مخاطبان خاص خودش را دارد.