کابل و تجهیزات شبکه (Network Accessories & Cable)

1-24 از 31

کابل و تجهیزات شبکه 

یکی از مهم ترین کاربردهای کامپیوتر، بدون تردید استفاده از اینترنت و شبکه محسوب می شود. امروزه  به منظور افزایش کیفیت شبکه استفاده از تجهیزات مختلف می تواند گزینه ای کاربردی باشد. پیشرفت در زمینه تولید کابل و تجهیزات شبکه موجب شده انواع مختلفی از این تجهیزات مورد استفاده قرار گیرند. برخی از این تجهیزات به طور مستقیم می توانند موجب بهبود کیفیت شبکه شوند. به عنوان مثال امروزه انواع مودم های وای فای در شکل های مختلف طراحی و به بازار عرضه می شوند.

برندهای مختلف مانند تی پی لینک و D-Link با ارائه انواع مودم های تک آنتن و دو آنتن به کاربر کمک می کنند تا بتوانند از قابلیت شبکه و اینترنت به بهترین شکل بهره ببرند. علاوه بر این اگر به دنبال یک اتصال مطمئن هستید، می توانید انواع کابل شبکه را در متراژ مختلف خریداری نمایید.

برخی دیگر از تجهیزات شبکه به صورت غیرمستقیم اثرگذاری خود را بر بهبود کیفیت اینترنت نشان می دهند. به عنوان مثال آچار سوکت زن شبکه به منظور اتصال کابل و سوکت به بهترین شکل می تواند عمل کند. مجموعه هیناتاکو با بررسی کامل شرایط سعی کرده انواع تجهیزات شبکه را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به شما عرضه کند.

مودم وای فای

یکی از مهمترین تجهیزات شبکه که با حساسیت بالایی انتخاب می شود و می تواند تاثیر بسزایی در انتقال داده ها داشته باشد، مودم وای فای محسوب می‌شود. امروزه برندهای مختلف انواع مودم را با استانداردهای گوناگون طراحی و به بازار عرضه می کنند. به عنوان مثال مودم وایرلس TP_link با دو آنتن به خوبی می‌تواند نیاز کاربران را در شرایط مختلف برطرف کند.

در کنار این مورد برندهای دیگر نیز مودم ها را با یک آنتن و چهار پورت تولید می کنند. بسته به نیاز خود می توانید انواع مودم وای فای را خریداری کنید.

کابل شبکه

همانگونه که عنوان کردیم یکی دیگر از مهمترین تجهیزات شبکه که برای انتقال داده و بهبود عملکرد شبکه اهمیت بالایی دارد، کابل محسوب می شود. بسته به نیاز خود می توانید انواع کابل را در متراژ گوناگون و با کیفیت مختلف انتخاب و خریداری نمایید. مجموعه هیناتاکو تا انواع کابل شبکه با کیفیت بالا و متراژ متنوع به شما عرضه می کند

کارت شبکه وایرلس یا دانگل

گاهی اوقات مکان استفاده از سیستم به‌گونه‌ای است که شرایط استفاده از مودم ها وجود ندارد. به همین علت کارت شبکه وایرلس یا دانگل به عنوان بهترین گزینه می‌تواند انتخاب شود. دانگل یا کارت شبکه وایرلس به شما کمک می کند به راحتی بتوانید آن را به سیستم متصل کرد و از انواع فرستنده سیگنال ها را دریافت کرده و به شبکه اینترنت متصل شوید.

یکی از قابلیت های دانگل یا کارت شبکه، دریافت اینترنت از گوشی تلفن همراه محسوب میشود. کاربر قادر است با روشن کردن نقطه اتصال گوشی تلفن همراه خود این امکان را به سیستم بدهد که بتواند از داده گوشی بهره ببرد. امروزه انواع دانگل با کیفیت بالا و سرعت ایده آل بر روی سیستم ها قابلیت نصب شدن دارند.

سایر تجهیزات شبکه

در کنار مواردی که بیان کردیم و به عنوان مهمترین تجهیزات شبکه معرفی می شوند؟، برخی دیگر از وسایل و تجهیزات، کاربرد فراوانی در این زمینه دارند. به عنوان مثال اسپلیتر به شما کمک می کند تا به صورت همزمان بتوانید از خط تلفن خود برای مودم و گوشی تلفن ثابت بهره ببرید. در کنار این مورد آچار سوکت زن یا آچار شبکه یکی از تجهیزات سخت افزاری برای ساخت کابل شبکه محسوب می شود. نوع ساخت آچار سوکت زن به گونه ای است که به راحتی می توانید انواع سوکت را با استفاده از آچار به کابل های شبکه متصل نمایید.

اگر آداپتور مودم شما قابلیت انتقال جریان الکتریکی را ندارد و به دنبال خرید آداپتور هستید، مجموعه ما این محصول را نیز با کیفیت بالا و قیمت مناسب به شما عرضه می کند.

قیمت انواع تجهیزات شبکه

قیمت گذاری تجهیزات شبکه بسته به شرایطی خاص اعلام‌ می شود. با توجه به اینکه امروزه انواع تجهیزات شبکه با کیفیت گوناگون تولید می شوند، قیمت گذاری آنان نیز با تفاوت هایی همراه است. نوع محصول و برند سازنده نیز می توانند از عوامل موثر در قیمت تجهیزات شبکه بیان شوند. بازرگانی هیناتا این شرایط را در نظر گرفته و انواع تجهیزات شبکه را با بهترین قیمت به شما عرضه می کند.

خرید کابل و تجهیزات شبکه

هنگامی که قصد خرید انواع تجهیزات شبکه مانند مودم، کابل و سایر تجهیزات را دارید، باید کیفیت بالایی را مد نظر قرار دهید. اگر به دنبال خرید انواع مودم وای فای هستید و یا قصد خرید دانگل یا کابل شبکه را دارید، می توانید محصول مورد نظر را از مجموع هیناتا دریافت کنید. اطمینان داشته باشید ما تمام محصولات و تجهیزات شبکه را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به شما ارائه می دهیم.

تجهیزات شبکه

تجهیزات شبکه لوازمی هستند که برای برقراری ارتباط و تعامل بین دستگاه ها در یک شبکه کامپیوتری مورد نیاز است.تجهزات شبکه ممکن است شامل دروازه ها، روترها، پل های شبکه، مودم، نقاط دسترسی بی سیم، کابل های شبکه، سوییچ ها، هاب ها و... باشند.همچنین ممکن است شامل دستگاه های ترکیبی شبکه مانند سوییچ های چند لایه، مبدل های پروتکل، روترهای پل، سرورهای پروکسی، فایروال ها، کنترل کننده های رابط شبکه بی سیم، آداپتورهای ترمینال و دیگر سخت افزارهای مربوط باشند.