پد ماوس ( زیر ماوسی )

1-10 از 10

پد ماوس صفحه ای از جنس پلاستیک یا سیلیکون است که برای راحتی کار با ماوس و بالا رفتن دقت کار از آن استفاده می شود. درنتیجه باعث افزایش کارایی و دقت کاربر شده و سهولت استفاده را نیز بهبود می‌بخشد.

برخی از ماوس ها بر روی سطوح شفاف کار نمی کنند و احتیاج به یک صفحه مات و صاف دارند که این نیاز بوسیله پد ماوس ها مرتفع می گردد. زیر ماوسی یا همان پد ماوس در مدل های متنوع ساده و طرح دار مناسب برای مصارف اداری و منزل می باشد. 


پد ماوس معمولی

موس پد معمولی که عموما در کنار همه سیستم های کامپیوتری مشاهده می شود و نسبت به دیگر مدل ها ارزان‌تر هستند و از ظاهر و طراحی ساده ای برخوردارند. این پد موس ها عموما در ادارات و ارگان های دولتی مورد استفاده قرار می گیرند.

پد ماوس طبی

پد موس طبی که قسمتی از آن دارای برجستگی است و زیر مچ دست قرار می گیرد.و موجب می‌شود کاربر در ساعت های طولانی که با سیستم کار می کند دچار آسیب و خستگی نشود. این مدل مناسب برای سازمان ها ، ادارات و طراحان می باشد که مستمر در پای رایانه مشغول بکارند.

پد ماوس گیمینگ

این موس پد از ابعاد بزرگتری نسبت به مدل های معمولی برخوردار است و عموما حساسیت آن نسبت به لرزش ماوس نیز بیشتر است. این پد ها در طرح های گرافیکی متنوع و همچنین ابعاد مختلف طراحی و تولید شده است. 

قیمت پد ماوس

قیمت پد ماوس با توجه به طراحی، شکل ظاهری و مواد به کار رفته در ساخت آن می تواند تغییر کند.همچنین پدهای گیمینگ و طبی از قیمت بالاتری نسبت به پد موس های معمولی برخوردارند.

انتخاب و خرید پد موس مناسب در این فروشگاه برای شما مهیا می باشد و بنا به سلیقه خود می توانید پد موس طبی ، پد موس گیمینگ ، پد موس ساده و ... را انتخاب نمایید.