پاور بانک

1-6 از 6

پاور بانک در واقع شامل یک باتری خاص در محفظه ای با مداری برای کنترل جریان برق است و این امکان را می دهد که انرژی را ذخیره کرده و در صورت نبودن برق برای شارژ دستگاه دیگری از آن استفاده کرد.

پاور بانک تقریبا برای هر دستگاهی که از طریق USB
شارژ شود قابل استفاده است.اسپیکر همراه ، سیستم های gps ، دوربین ، Mp3Player ، اسمارت فون و تبلت و گوشی های موبایل از وسایلی است که می توان با پاور بانک شارژ کرد.

گوشی های هوشمند مصرف انرژی بالایی دارند. کسانی که همواره با گوشی کار می کنند احتیاج به تامین انرژی دارند و ممکن است پریز برق در دسترس نداشته باشند ، راحترین روش تامین انرژی استفاده از پاور بانک می باشد. ظرفیت پاور بانک ها حدودا از 5000 به بالا می باشد و بستگی به نیاز خود می توانید پاور بانک با ظرفیت بالا یا پایین خریداری نمایید. 

ظرفیت های پاور بانک

ظرفیت پاور بانک در ذخیره کردن انرژی الکتریکی در مقیاس میلی آمپر را میگویند.با توجه به ظرفیت پاور بانک ها دفعات مختلفی می توان دستگاه های متفاوت را با آن شارژ کرد.به طور مثال یک پاور بانک  10000 میلی آمپر دستگاهی با مصرف 3000 میلی آمپر را 3 بار شارژ کامل میکند.

قیمت پاور بانک

پاور بانک ها با توجه به میزان ظرفیت آن ها قیمت های مختلفی دارند. هرچه ظرفیت پاور بانک بالاتر باشد قیمت بیشتری هم دارد. البته برند ، ظاهر و امکانات آن هم در قیمت آن ها نقش مهمی دارد.با توجه به مصرف دستگاه و نیازتان می توانید پاور بانک مورد نیاز خود را تهیه کنید.