هویت- Havit

1-5 از 5

هویت (Havit) 

شرکت هویت از تولید کننده های تجهیزات رایانه می باشد. محصولات بسیار متنوعی از برند Havit تولید می شود.

 شرکت هویت چه زمانی تاسیس شد؟

شرکت هویت -HAVIT   توسط خانم لی در چین درسال 1998 تاسیس شد. این شرکت چینی بر خلاف خیلی از کالاهای نامرغوب ، از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. این شرکت ابتدا به صورت استارتاپی شروع به کار کرد اما اکنون یک شرکت با برند جهانی است که در 120 کشور نمایندگی دارد. 

محصولات هویت در ایران نیز بسیار رواج یافته و به فروش می رسد.


برند Havit (هویت) علاوه بر کیفیت بر روی ظاهر کالا نیز کار می کند. کاربرانی که به دنبال یک کالای با کیفیت و شکیل هستند می توانند از محصولات برند هویت خریداری نمایند.

 آغاز هویت را می توان از سال 1998 به حساب آورد که تا سال 2009 بصورت استارتاپی فعالیت می کردو پس از آن به عنوان یک برند شناخته شد.

و همچنان به فعالیت خود ادامه داد تا سال2014 به یک شرکت مدرن تبدیل شد و در سال 2017 به صورت یک برند جهانی وارد عرصه رقابت شد.

 محصولات شرکت هویت

شرکت هویت محصولات زیادی تولید کرده است از جمله دستاوردهای این شرکت می توان به کالاهایی همانند : کیبورد ، ماوس دسته بازی، انواع کابل های کامپیوتری و موبایلی، هدست و هدفون های سیمی و بلوتوثی و اسپیکر های پرتابل و معمولی و محصولات دیگر اشاره کرد.

گارانتی محصولات هویت - Havit

هویت محصولات خود را با کیفیت بالایی روانه بازار می کند و محصولات Havit توسط شرکت ها و نمایندگی های هر کشور گارانتی می گردند.گارانتی برند هویت موجب اطمینان خاطر بیشتر خریداران این برند کالا می گردد. 

 محصولات Havit شامل پشتیبانی می باشند و شرکت های نماینده این خدمات را ارائه می دهند.