هولدر(نگهدارنده موبایل)

1-16 از 16

هولدر ها وسیله ای هستند برای نگه داشتن تلفن همراه در ماشین که دارای یک پایه و یک بدنه نگه دارنده است که روی شیشه خودرو ، داشبورد و یا دریچه کولر ماشین نصب میشود.

مدل های مختلفی از پایه نگهدارنده موبایل را در سایت هیناتا می توانید مشاهده و خریداری نمایید.

انواع هولدر موبایل

هولدرها دارای انواع  و مدل های مختلفی هستند که علاوه بر سایزهای مختلف محل قرارگیری آن ها در اتومبیل هم متفاوت است.هولدر هایی که در شیشه و داشبورد تصب میشوند دارای پایه های مکنده ای هستن که به سطوح صاف میچسبند که شیشه و داشبورد اتومبیل بهترین مکان برای نصب هولدر میباشد ولی در هنگام نصب آن ها باید توجه داشت که جلوی دید راننده را نگیرد.

هولدر دریچه سیستم تهویه هوا برای کسانی مناسب است نمیخواهند هولدر را روی شیشه و یا داشبورد نصب کنند ولی مشکلی که هولدر دریچه ای دارد در هنگام روشن بودن سیسشتم تهویه جلوی جروج هوا را میگیرد و در زمستان که بخاری خودرو روشن یاشد باعث اسیب به تلفن همراه و هولدر میشود بهتر دریچه ای که هولدر را روی آن نصب میکنید بسته باشد.

به کیفیت هولدری که خریداری میکنید بسیار اهمیت بدهید زیرا برای نگه داشتن گجت با ارزش شماست و باید در دست انداز ها و حرکت های خودرو مقاومت بالایی داشته باشد.

به سایز هولدر و اندازه تلفن همراه خود توجه داشته باشید که مقایرت نداشته باشند و همچنین بهتر است هولدر هایی که گیره نگهدارنده دارند و مگنتی نیستند روی گیره آن ها روکش ابری و نرمی نصب شده باشد که از آسیب رسیدن و خط افتادن تلفن همراهی جلوگیری شود.

هولدر حتما باید قابلیت 360درجه چرخش را داشته باشد تا تلفن همراه را در هر جهت که نیاز داشتید بچرخانید.


قیمت هولدر

قیمت هولدر ها بستگی به مدل و متریال آن ها دارد.در بین هولدر ها دریچه کولری قیمت پایین تری نسبت به بقیه مدل ها دارد.