هندزفری بی سیم

1-17 از 17

در این مدل به جای استفاده از سیم، از طریق امواجی مانند بلوتوث استفاده شده است که استفاده از آن بسیار راحت تر از هندزفری های سیم دار است.هندزفری های بلوتوثی کارایی بسیار  بالایی دارند ، چراکه بدون سیم بوده و با قابلیت اتصال به موبایل و تبلت iOS و اندروید به شما این امکان را می دهد هر کجا که هستید، بدون نگه داشتن گوشی در کنار گوشتان به موسیقی مورد علاقه تان با کیفیت بالا و بدون نویز محیط اطراف گوش دهید. 

هندزفری بی سیم یا بلوتوث در دو مدل تگ گوشی و دو گوشی موجود می باشد، با شارژ کامل هندزفری بلوتوث می توانید ساعت ها مکالمه نمایید یا موسیقی گوش دهید.  همچنین بسیار سبک بوده و میتوان آن را به راحتی حمل کرد.

هندزفری گردنی

مدل هندزفری گردنی آن نیز مناسب برای ورزش  می باشد و برخی مدل های آن علاوه بر امکانات بلوتوث دارای حافظه می باشند یا دارای شیار کارت حافظه می باشند و می توانید از این قابلیت آن نیز استفاده نمایید.

خرید بهترین مدل های هندزفری بلوتوثی و ایر پاد های با کیفیت در فروشگاه اینترنتی هیناتا فراهم می باشد فقط کافیست مدل مورد دلخواه خود را بیابید و سفارش خود را ثبت کنید. 

ایرپاد 

هدفون ها و هندزفری ها در برندهای مختلفی با کیفیت های متفاوتی تولید و روانه بازار می شدند.

به هندزفری های بی سیمی که شامل دو گوشی می باشد و دارای ویژگی های خاصی هستند ایرپاد گفته می شود. ایرپاد ابتدا توسط شرکت اپل تولید شد. 

هندزفری و هدفون های بی سیم برای مکالمه بی سیم و گوش دادن به موزیک استفاده می گردد.

اما امکانات ایرپاد دنیای جدیدی برای هندزفری ها پیش آورده است.

شرکت اپل ازاولین و برترین تولید کننده های لوازم صوتی است، ابتدا با هدفون های تک گوشی که قابلیت مکالمه داشت و به مرور با تولیدات دیگر همانند هندزفری های بی سیم و بلوتوث و در حال حاضر نیز با ایرپاد های متنوع بازار را تسخیر کرده است.

اولین ایرپاد به همراه گوشی آیفون 7 در دسپتامبر 2016 توسط شرکت اپل معرفی شد. شرکت اپل در این گوشی جک aux را حذف کرده بود و با تکنولوژی نوین تری پیش رفته بود پس نیاز به طراحی یک پخش کننده صوتی نیز بود ، که با تولید ایرپاد این مساله را پوشش می داد.

البته ایرپاد فقط یک پخش کننده صوتی بی سیم عادی نبود، بلکه قابلیت های بسیار مبتکرانه ای به آن افزوده شده بود.

امکاناتی همانند شتاب سنج های دوگانه ، حسگرهای مادون قرمز برای به کار اندازی هدفون به محض قرار گرفتن در گوش ، میکروفون دوم برای حذف نویز و … 

خرید AirPods

AirPods در واقع نسخه بی سیم  Earpodsمی باشد. کیفیت صدای  AirPods همانند هندزفری های دیگر آیفون بالا می باشد و البته شاید حتی بالاتر از آنهاست.