مونوپاد

1-2 از 2

مونوپاد وسیله ای است که در چند سال اخیر برای گرفتن عکس های سلفی خیلی مورد استقبال قرار گرفته است و دارای یک دسته و نگهدارنده می باشد که میتوانید تلفن همراه خود را روی آن نصب کنید. مونوپاد با نام خویش انداز نیز نامیده می شود.

انواع منوپاد

منوپاد ها دارای یک دکمه هستند که با فشار دادن آن دوربین گوشی از شما عکس میگیرد.در بعضی از مدل ها دکمه روی خود دسته طراحی شده و در بعضی دیگر یک کنترل بلوتوثی با نام شاتر دارند.یک سری از منوپاد ها دارای دکمه ی مخصوص زوم عکس هم هستند که قیمت بالاتری دارند.


منوپاد با شاتر روی دسته

این مدل ارزان تر می باشد که دارای یک دکمه روی دسته است که نگه دارنده ی آن با یک سیم به گوشی موبایل وصل میشود و با فشار دادن آن گوشی از شما عکس میگیرد اما عیبی که دارد ممکن است هنگام فشار دادن دکمه روی دسته منوپاد دست شما بلرزد و عکس خراب شود.


منوپاد با شاتر بلوتوثی

این مدل از قیمت بالاتری برخوردار است در این نوع منوپاد یک شاتر کنترلی هم همراه منوپاد وجود دارد که جداگانه هم به فروش میرسد و برای استفاده از آن باید شاتر بلوتوثی را با تلفن همراه خود جفت کنید تا از آن استفاده کنید. روی شاتر از چند دکمه تشکیل شده است که یکی از آن ها برای اندروید و دیگری برای آیفون است.در بعضی مدل ها هم دکمه زوم وجود دارد و هنگام استفاده از آن دیگر دست نمی لرزد و عکس های بهتری میگیرد.


قیمت منوپاد

منوپاد با توجه به شاتر آن ها و جنس و ظاهر قیمت های مختلفی دارد. منوپاد با دکمه روی دسته از قیمت پایین تری نسبت به منوپاد با شاتر بلوتوثی برخوردار است و بیشترین قیمت مربوط به شاتر هایی است که دکمه زوم هم دارد.