ماوس سیم دار (Wired Mouse)

1-10 از 10

انواع ماوس های سیم دار از جمله ماوس های سیم دار کوچک (لپ تاپی)، بزرگ با کلید های جانبی (گیمینگ)، ماوس های معمولی سه کلید (اداری) و... در برندهای تسکو (TSCO)، هویت(havit)، اکس پی (XP)، پی نت(Pnet) و... را در بخش ماوس سیم دار بیابید.

ماوس های سیم دار در طرح های ساده و ماوس های گیمینگ موجود می باشد.

برای خرید ماوس سیم دار می توانید از فروشگاه هیناتا بازدید و سفارش خود را ثبت نمایید.


ماوس سیم دار کامپیوتر

ماوس سیم دار اپتیکال (Optical) یک دستگاه اشاره گر کامپیوتری است که با استفاده از یک دیود نورسنج (سنسور نوری) و پردازش سیگنال دیجیتال (DSP) حرکت نسبت به سطح را تشخیص می دهد و بر روی نمایشگر حرکت را نمایش می دهد.

انواع ماوس باسیم 

ماوس سیم دار حداقل دارای دو کلید راست و چپ و یک غلطک میانی می باشد.این مدل، ساده ترین مدل ماوس می باشد و حداقل کارایی استاندارد را به شما خواهد داد.به این نوع ماوس، ماوس سه کلید یا ماوس معمولی(استاندارد) گفته می شود.هرچه تعداد کلید های ماوس از سه کلید بیشتر شود مدل آن حرفه ای تر و کارایی آن برای کاربر بیشتر می شود.به عنوان مثال به ماوس هایی که علاوه بر سه کلید اصلی دو تا چهار کلید اضافه دارند،ماوس گیمینگ گفته می شود و یا به ماوس هایی که دارای سیم جمع کن و یا کابل کوتاه می باشند ماوس لپ تاپی گفته می شود.

قیمت ماوس با سیم 

قیمت ماوس های موجود در بازار براساس شاخص هایی همچون کارایی، طراحی، تعداد کلید های ماوس، متریال و یا جنس استفاده شده در ساخت ماوس، برند یا شرکت سازنده ی ماوس و پک یا بسته بندی ماوس تعیین می شود.بطور معمول ماوس های سیم دار نسبت به ماوس های وایرلس قیمت پایین‌تری دارند و هرچه ماوس بزرگتر باشد و کلید های ماوس بیشتر باشد کارایه بیشتری دارد و قیمت بالاتری دارد.قابلیت دیگری که در بالا رفتن قیمت ماوس تاثیر گذار است سرعت (Dpi) ماوس می باشد.