فیلیپس - Philips

1-1 از 1

تاریخچه ای از برند فیلیپس

شرکت Philips یک شرکت هلندی است. واقع در آمستردام هلند قرار دارد. در سال 1891 توسط جرارد فیلیپس در شهر آیندهوون تأسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت تولید لامپ‌های الکتریکی بود. به مرور زمان شرکت فیلیپس، تولید سایر تجهیزات را به تولیداتش افزود.

فیلیپس ، لامپ خلأ را در سال ۱۹۲۵ تولید کرد. 

رادیو نیز برای نخستین بار توسط شرکت فیلیپس در سال 1927 تولید شد. چهار سال پس از تولید رادیو، به سمت تولید تلویزیون روی آورد. شرکت فیلیپس در آن دهه همچنان به فعالیت خود ادامه می داد و در حوزه های مختلف کالا تولید می کرد . در سال 1939 نیز اولین ریش تراش با این برند تولید و روانه بازار شد.

از موفقیت های دیگرش که در سال 1963 به وقوع پیوست، عرضه نوار کاست صوتی بود و مدت کوتاهی پس از آن، برای اولین بار، دستگاه رادیو ضبط با برند فیلیپس را تولید شد. 

فعالیت های شرکت PHILIPS

اما شرکت فیلیپس هر چیزی ارائه می نمود بعد از مدتی یک جهش بزرگی در آن محصول نیز بوجود می آورد. پس از تولید دستگاه ضبط نوار کاست، این محصول را با دستگاه تلفن ترکیب کرد و  به عنوان پیغام‌گیر تلفن به بازار ارائه نمود.

دهه ۱۹۹۰ برای این شرکت، دوران تجدید ساختار و بازسازی فشرده محدوده فعالیت تجاری بود. در سال ۲۰۰۱ مرکزیت شرکت که تا آن زمان، در شهر آیندهوون، هلند بود، به شهر آمستردام منتقل شد.


فروش محصولات فیلیپس

 شرکت فیلیپس، یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده لوازم و تجهیزات الکترونیکی جهان است، که شمار کارکنان آن بیش از ۱۲۲٫۰۰۰ نفر می‌باشد و در 100 کشور جهان، خدمات خود را ارائه می‌نماید.

 در سال ۲۰۱۲ شرکت فیلیپس به‌عنوان بزرگترین تولیدکننده تجهیزات روشنایی و نورپردازی در جهان، شناخته شد.

سهام این شرکت در بازار بورس یورونکست آمستردام معامله می‌شود. کمپانی فیلیپس، همچنین در فهرست ثانویه بازار بورس نیویورک ذکر شده‌است.

محصولاتی که شرکت فیلیپس تولید می کند!

فیلیپس در حوزه های زیادی مانند : لوازم خانگی ، وسایل شخصی، سیستم‌های پزشکی، لوازم و تجهیزات الکترونیکی فعالیت می کند.

کیفیت کالاهای این برند جزو بهترین ها است. این شرکت محصولاتش را با پشتیبانی و گارانتی های معتبرروانه بازار می کند.

در حوزه لوازم و تجهیزات رایانه نیز محصولات متنوعی دارد، که با ظاهر زیبا و کیفیت مطلوب به فروش می رسد. برند محبوب فیلیپس طرفداران بسیاری در حوزه های مختلف در سرتاسر جهان دارد.