فن زیر لپ تاپ

1-7 از 7

یک صفحه فلزی ، پلاستیکی یا آلومینیومی است که با فن هایی که در آن تعبیه شده وظیفه خنک کردن لپ تاپ را برعهده دارد. این وسیله با استفاده از یک کابل USB به پورت USB لپ تاپ وصل شده و انرژی خود را از این طریق تامین می کند. هرچند برخی از فن های لپ تاپ یک آداپتور برق برای تامین انرژی خود نیز دارند.

پایه خنک کننده لپ تاپ چراغدار و ساده و در مدل های پایه قابل تنظیم ارتفاع و معمولی موجود می باشد. با توجه به مدل لپ تاپ خود می توانید کول پد مدنظر خود را انتخاب  و از سایت هیناتا خریداری نمایید.

نکاتی در مورد خرید فن لپ تاپ


قدرت خنک سازی

فن لپ تاپ از تک فن تا پنج فن در بازار موجود می باشد که بسته به نیاز کاربر و میزان استفاده از لپ تاپ دارد زیرا cpu ها و کارت های گرافیک امروزی گرمای زیادی در لپ تاپ ایجاد می کند به همین دلیل استفاده از فن لپ تاپ مناسب با سیستم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.


سکوت

یکی از موارد مهم در خریدن فن لپ تاپ سر و صدای فن است. فنی را انتخاب کنید که از حداقل سر و صدا برخوردار باشد تا باعث آزار و اذیت خود و دیگران نشود.


طراحی، اندازه و قابلیت حمل

هرچند طراحی در فن های لپ تاپ گزینه ای سلیقه ای است ولی باید در خرید به آن دقت کرد زیرا طراحی نادرست و غیر اصولی از شدت خنک کنندگی آن می کاهد. همچنین فن لپ تاپ باید تا حد امکان کوچک ، سبک و تاشو باشد که کاربر برای حمل و نقل به مشکل نخورد.


قیمت

تعداد فن ، جنس ، شکل ظاهری و اندازه از مواردی است که تعیین کننده قیمت فن لپ تاپ است.