فراسو - FARASOO

شرکت ایرانی فراسو-Farasoo

شرکت فراسو از سال 1368 به طور رسمی آغاز به فعالیت کرد، یکی از تولید کننده های قدر و مطرح در زمینه تجهیزات رایانه برند فراسو می باشد. محصولی که به ایرانی بودن خود افتخار می کند و کیفیت بسیار بالایی در طی این دوران در کارنامه خود ثبت کرده است.

این شرکت با مدیریت علی علی پور فطرتی و توسط  احمد علی‌پور فطرتی آغاز به کار کرد. 

در سال 1384 شرکت خود ر ا گسترش داده و در شهرک صنعتی پرند با زمینی به مساحت 12 هزار متر مربع و زیربنای 7 هزار متر مربع به کار خود ادامه داد. مهندیسین زبردستی که با توان و تخصص خود روز به روز به تولیدات جدید می افزایند در برندینگ و افزایش تولیدات این کارخانه عظیم، تاثیر گذارند.

 شرکت فراسو به تولید قطعات سخت‌افزار رایانه، تلویزیون، گیرنده دیجیتال و تبلت در ایران می‌پردازد. 


برند بین المللی فراسو

شرکت فراسو با کیفیت بالا، خود را در جهان نیز معروف کرده است. محصولات این کمپانی در نقاط مختلف جهان به فروش می رسد و جزو برندهای محبوب می باشد. 

محصولات شرکت فراسو

Farasoo  تولید خود را ابتدا با کیبورد (صفحه کلید) شروع کرد و پس از آن در طی سال های بعد محصولاتی نظیر :ماوس ، نمایشگرهای LCD، دستگاه گیرنده دیجیتال تلویزیون، کیس، بلندگو، تبلت، IPTV، هدست، دسته بازی، فلش، نوت بوک، فرمان بازی، هدفون، هدست ، پاوربانک  را به تولیدات خود افزود. 

شرکت فراسو در دی ماه سال ۱۳۹۲، علاوه بر محصولات قبلی، خط تولید جدیدی به نام SMT راه اندازی کرد که جهت تولید تبلت ایرانی  بود.

فراسو تنها شرکتی است که توانست با تکنولوژی SMT به تولید تبلت و لوازم جانبی دست یابد. فناوری نصب سطحی یا SMT روشی برای ساختن مدارات الکترونیک است که در آن قطعات الکترونیکی با ابزار خودکار روی صفحات مدار چاپی قرار می‌گیرند. 

شرکت فراسو تبلت‌های فست 711، فست 712، فست ۷۱۷ و فست 5050را به عنوان تبلت‌های ایرانی، داخلی با استفاده از این تکنولوژی خط تولید وارد بازار نموده است. 

فناوری SMT به علت دارا بودن کیفیت بالا تر ، ساخت راحت تر ، کم هزینه تر بودن و همچنین حجم کم قطعات و استفاده کردن از دو وجه برد دارای مزیت بالاتری می باشد.

بیاند – Beyond

برند Beyond نیز از سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرده است و زیر نظر شرکت فراسو فعالیت می نماید. عمده محصولات برند بیاند، محصولاتی نظیرماوس و کیبورد وهمچنین اسپیکر می باشد.