شیائومی-Xiaomi

1-2 از 2

برند شیائومی -Xiaomi

شرکت شیائومی -Xiaomi که در پکن قرار دارد از بزرگترین تولید کننده هایی است که در زمینه طراحی و توسعه الکترونیک کار می کند. این برند در حوزه تولید گوشی و لوازم جانبی آن فعالیت چشمگیری در سال های اخیر داشته است.از ابتدای انتشار اولین گوشی‌های هوشمند در ماه اوت ۲۰۱۱، Xiaomi سهم بزرگی از بازار را در چین به دست آورد و آن را به طیف وسیع تری از لوازم الکترونیکی مصرفی گسترش داد.

برند شیائومی به اختصار mi شناخته می شود.

محصولات Xiaomi ( شیائومی)

محصولات برند شیائومی حوزه وسیعی دارد یکی از بهترین محصولاتش که در سال 2019 نیز بالاترین فروش را کسب کرد گوشی redmi note 7  می باشد.

شرکت شیائومی به عنوان یکی از تولیدکنندگان مطرح گوشی هوشمند شناخته شد و در ابتدا با رشد سر سام‌آور خود،  بازار کشور مادرش یعنی چین را به کنترل محصولات خود درآورد و با گسترش در بازارهای کشورهایی مثل هند و مالزی پیشرفتش چند برابر شد.

هندزفری و پاوربانک های آن نیز بسیار کارایی و کیفیت بالایی دارد. محصولاتی مثل تصفیه هوا شیائومی، ترازو شیائومی، تلویزیون شیائومی، انواع هدفون، هدست و هندزفری شیائومی، اسپیکر شیائومی، دوربین شیائومی، دستبند سلامتی شیائومی، لپ تاپ شیائومی، تبلت شیائومی و … همگی طیف کالایی شیائومی را شامل شدند.