شارژر لپ تاپ

1-10 از 10

یک قطعه ذخیره سازی شارژ است که با رویه پلاستیکی در ابعاد و اندازه های مختلف وجود دارد و با استفاده از کابل ، برق را به لپ تاپ منتقل می کند.

آداپتور شارژر لپ تاپ باید با لپ تاپ سازگار باشد. برای خرید آداپتور شارژر لپ تاپ هم مدل سر سوکت مهم می باشد و هم ولتاژ و آمپر هر دستگاهی با دستگاه دیگر متفاوت می باشد. در هنگام خرید شارژر لپ تاپ به مسایل مربوطه دقت نمایید. برای سفارش شارژر لپ تاپ ایسوس ، لنوو ، دل و اچ پی و ... می توانید به شرکت بازرگانی هیناتا مراجعه نمایید و شارژر مورد دلخواه خود را سفارش دهید.


نکاتی در مورد شارژر لپ تاپ

شارژرهای لپ تاپ چند نوع هستند که از نظر آمپر و کانکتور ها با هم متفاوت اند. هر شرکت یا برندی با توجه به مادر بورد هر لپ تاپ ولتاژ و جریان مناسب را جهت طراحی شارژر ها در نظر می گیرند.

استفاده از شارژر با برند دیگر لپ تاپ ها اگر ولتاژ و آمپر یکسانی داشته باشد هیچ آسیبی به دستگاه نخواهد رساند چون آداپتور یا شارژر لپ تاپ تکنووژی خاصی ندارد و تنها وظیفه آن تامین رق با ولتاژ و آمپر مشخصی است.

ولتاژ شارژرهای لپ تاپ که در بازار موجود هستند بین 18 تا 24 ولت است.

قیمت شارژر لپ تاپ

آداپتور یا همان شارژر لپ تاپ بستگی به نوع برند لپ تاپ ، ولتاژ و آمپر آن دارد.

کابل برق شارژر لپ تاپ

کابل شارژ یک اتصال دهنده بین برق شهری و آداپتور است که جریان برق را به لپ تاپ منتقل می کند.

کابل برق لپ تاپ و کابل برق تعمیری به عنوان یک رابط اتصال برق ممکن است برای هر کاربری نیاز باشد. می توانید از فروشگاه اینترنتی هیناتا کابل شارژ لپ تاپ خریداری نمایید.

انواع کابل شارژ لپ تاپ

کابل های شارژ پورت های مختلفی دارند و متناسب با نوع پورت لپ تاپ تولید می شوند.

انواع آن ها به دو پین ، سه پین و سوزنی تقسیم بندی می شوند که قدیمی ترین آن ها سوزنی است.


قیمت کابل لپ تاپ

قیمت کابل های شارژر بستگی به نوع برند و کانکتور لپ تاپ دارد. در بخش توضیحات کالا می توانید قیمت های مربوطه را مشاهده نمایید.