سیم زیپ SIM ZIP

1-3 از 3

اغلب اوقات به علت وجود کابل های زیاد کیس و مانیتور شاهد بهم ریختگی کابل ها در پشت میز خود هستیم که با وجود داشتن سیم جمع کن می توان این کابل ها را ساماندهی کرد تا از شلوغی و درهم پیچیده شدن کابل ها جلوگیری کنیم. سیم زیپ فضای مرتبی را برای محیط شما ایجاد می کند. 

در صورتی که سیم ها در دید نباشد می توانید از بست های کمربندی هم استفاده نمایید. بست کمربندی دارای طول سایز های مختلفی می باشند و بنا به ضخامت سیم هایی که می خواهید ببندید می توانید از سایز های مختلف آن استفاده نمایید. بست کمربندی ها از جنس پلاستیک مقاوم می باشند که بصورت پله ای طراحی شده که به راحتی در هر اندازه ای که بخواهید می توانید آن را بسته و چفت نمایید. این بست ها آنقدر محکم و مقاوم می باشند که برای جدا کردن آن چاره ای جز قیچی کردن ندارید. 


مزایا استفاده از سیم جمع کن

امروزه زندگی روزمره اکثریت جامعه به استفاده از شارژر،هندزفری،سیم های انتقال اطلاعات و... گره خورده است و همچنین مشکلی که همه کابران دارند گره خوردن این سیم ها روی میز کار است. و نمای پشت کامپیوتر پر از کابل های مختلفی است که پیچ در پیچ است حتی اگر کابل ها در دید هم نباشد باز هم نظم و شلختگی آن نمی تواند خوشایند باشد. دستگاه سیم جمع کن راهی مناسب و ساده برای جلوگیری ازین قبیل مشکلات و همچنین حمل و نقل راحت انواع مختلف سیم ها است. جهت جمع کردن کردن کابل های نامرتب و پراکنده کامپیوتر کابرد فراوان دارد. با استفاده از سیم زیپ می توان کابل های پراکنده را جمع کرد تا فضای بهتر و دسترسی بهتری به کابل ها داشته باشیم و درهم پیچیده شدن کابل ها و شلوغی آن‌ها جلوگیری کرد.