جی وی سی- JVC

1-1 از 1

برند جی وی سی - JVC

برند جی وی سی برگرفته از نام " Victor Company of Japan " می باشد. این برند ژاپنی از تولید کننده های لوازم الکترونیکی است که در سال 1927 در شهر یوکوهاما ژاپن تاسیس گردید. این شرکت ابتدای کار خود را با گرامافون شروع کرد.

در سال ۲۰۰۸، این شرکت با کنوود ادغام شده و شرکت جی وی سی کنوود کورپوریشن را تأسیس کردند.

شرکت JVC  در سال 1930 اولین دستگاه ضبط صوت خود را با نام Victorola عرضه کرد. پس از آن با ارائه اولین ضبط و پخش استریوی خود که ضبط صوت EP نام داشت، با تولید مجدد و شبیه‌سازی واقعی منابع صوتی و افکت‌های صوتی در هر دو بخش سخت افزار و نرم افزار روند توسعه و پیشرفت خود را ادامه داد.

.در سال 1984 اولین دوربین فیلمبرداری ویدئویی خود را تولید کرد و اولین جشنواره موسیقی جاز خود را نیز برگزار نمود که از آن زمان به بعد، همه ساله با اجرای زنده موسیقی جاز برگزار می‌شود. از سال 1994، شرکت «جی وی سی گلف» با مسوولیت محدود و تحت مالکیت کامل شرکت ویکتور ژاپن در منطقه آزاد تجاری جبل علی دبی فعالیت خود را برای پخش محصولات جی وی سی در منطقه خاورمیانه، آفریقا، آسیای غربی و آسیای میانه در میان 80 کشور آغاز نمود.

محصولات برند JVC

امروزه شرکت جی وی سی در تولید و عرضه لوازم صوتی ماشین اعم از رادیوپخش، بلندگو و سایر لوازم صوتی مانند هدفون و هندزفری و اسپیکر و ... در ردیف بسیاری از شرکتهای مطرح مانند پایونیر و کنوود و سونی قرار می گیرد.