تسکو - TSCO

1-12 از 12

TSCO

تسکو یکی از برندهای شناخته شده و مطرح می باشد که به گوش هر ایرانی رسیده است. شرکت توسن سیستم شرق از سال 1381 فعالیت خود را با وارد کردن محصولات کامپیوتر در بازار آغاز کرد که به مرور، این  شرکت توانست محصولات با کیفیتی را تولید نماید.

برند تسکو ابتدا با محصولات جانبی کامپیوتر شروع به فعالیت کرد اما در حال حاضر به حوزه محصولات جانبی موبایل و سایر دستگاه های دیجیتال ورود کرده است.


محصولات تسکو (Tsco) 

هدست ، هدفون ، اسپیکر های شارژی و اسپیکر های 3 تیکه ، ماوس و کیبورد از عمده محصولات تسکو (Tsco) هستند. قیمت محصولات تسکو بسیار مناسب با کیفیت محصولات آن می باشد و نسبت به رقبای خود از نظر قیمتی بسیار مقرون به صرفه می باشد.


فروش محصولات تسکو (Tsco) 

محصولات تسکو با قیمت های خوبی در بازار به فروش می رسد. کالاهای مرغوب برند تسکو در سایت هیناتا موجود می باشد و می توانید قیمت های محصولات را مشاهده نمایید و برای خرید محصولات تسکو به صورت عمده یا جزیی سفارش خود را ثبت نمایید.

گارانتی محصولات Tsco( تسکو)

همه ی محصولات تسکو با گارانتی وارد بازار می شوند. برخی محصولات در داخل بسته بندی ، کارت گارانتی دارند که تاریخ انقضا و شرایط گارانتی در آن درج شده است. در صورت نداشتن کارت نیز می توانید با ارسال شناسه گارانتی که بر روی جعبه محصول درج شده از تاریخ انقضا و شرایط گارانتی اطلاع حاصل نمایید. 

شرکت توسن سیستم حتی برای کابل های شارژ نیز گارانتی لحاظ نموده است. مدت زمان گارانتی های این شرکت از 6 ماه الی 12 ماهه می باشد.