تبدیل تصویر (Video Converter)

1-14 از 14

در بازار کامپیوتر ، موبایل و صوت و تصویر انواع پورت‌ها مشاهده می شوند. مانند پورت‌های (HDMI) ، (VGA) و (DVI) که نیاز به تبدیل آنها به یکدیگر اجتناب ناپذیر است و هیناتا در جهت رفع این نیاز ضروری برآمده و بنا به درخواست مشتری های محترم انواع این تبدیل‌ها را با کیفیت و قیمت های مناسب در سایت خود قرار داده و آماده ی ارائه می باشد.

تبدیل های تصویر برای انواع دستگاه ها در جهت ایجاد یک قابلیت جدید می باشد. این تبدیل ها می توانند کار شما را به شکل های جالب راه بیندازند. 

تبدیل های تصویر می توانند دستگاه هایی را به هم مرتبط نمایند. شرکت هیناتا مطالعه خصوصیات تبدیل ها را به شما پیشنهاد می نماید.

انواع تبدیل های تصویر (Video Converter)

این نوع از تبدیل ها در چند قسم طراحی شده اند. تبدیل های یک به چندتایی ، تبدیل های سیم دار ، تبدیل های کوچک بدون سیم و بسیاری موارد و مدل های گوناگون دیگر که بنا بر نیازمندی های مختلف طراحی و تولید شده است.

با استفاده از این مبدل ها بسیاری از مشکلاتی را که عدم هماهنگی درگاه های ورودی و خروجی وسایل مختلف با یکدیگر ایجاد میکنند، می توان مرتفع نمود. برای مثال می توان از یک مانیتور ، ماوس و کیبورد توسط یک دستگاه کی وی ام (KVM) برای چند کیس بهره برد و یا لپ تاپی را که درگاه اچ دی ام آی (HDMI) ندارد بوسیله ی نوعی از این تبدیل ها به تلویزیونی که فقط باید با درگاه اچ دی ام آی (HDMI)فعال شود وصل نمود و استفاده کرد.

مشاهده می کنید که به چه میزان وجود این نوع از مبدل ها مهم و کاربردی است ، به همین خاطر ما سعی کرده ایم تا حد امکان بهترین تنوع را در این زمینه ارائه کنیم تا نیاز مشتری های محترم تامین شود.

قیمت تبدیل های تصور

تبدیل های تصور بسته به نوع و کاربرد آنها قیمت گذاری می شوند و هر چقدر کاربرد آنها خاص تر و ساخت آن پر هزینه تر باشد به همان نسبت قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.