ایفورتک - A4TECH

1-1 از 1

شرکت A4TECH

ای فورتک شرکت تایوانی است که یکی از اولین برندهای تولید کننده لوازم کامپیوتری بود. کیفیت محصولات برند A4TECH زبانزد خاص و عام است. این برند آنقدری معروف شده است که نیازی به توضیح درباره کیفیت کالا به مشتری ندارد و با گفتن یک جمله که برند این کالا A4TECH است براحتی کاربر این برند را خریداری می کند.

محصولات برند A4TECH(ای فورتک)

برند ای فور تک از برندهای بسیار خوشنام و پرآوازه است. این برند در کارنامه خود تولیدات بیشماری دارد که می توان به کیبورد گیمینگ و اداری  ، ماوس گیمینگ و اداری، اسپیکر های شارژی و بلوتوثی ، هاب USB ، انواع کابل های کاربردی ، هدست های گیمینگ و با کیفیت اشاره کرد.

هدفون و هدست های A4TECH

هدست‌های سیمی ای فورتک نیز در زمره بهترین ها قرار دارد. هم از نظر کیفیت ظاهری و هم از نظر صدا بسیار عالی می باشد. هدست گیمینگ ایفورتک نیز از محصولات بینظیر این شرکت می باشد.


 

هدفون و هندزفری های بسیار با کیفیت و شکیلی نیز در بین محصولات A4TECH وجود دارد که مخاطبان زیادی دارد. 

هندزفری های ایفورتک سبک بوده و در استفاده طولانی مدت نیز باعث خستگی نمی گردد. سیم آن نیز با کیفیت مطلوب تولید شده است که مثاومت کافی در برابر استفاده  طولانی مدت داشته باشد.

ماوس و کیبورد A4TECH

از تولیدات مطرح شرکت ایفورتک ماوس و کیبوردهای آن می باشد که به نظر می آید هر کسی که با رایانه سروکار دارد حتما این محصول را لمس کرده است. این شرکت انواع ماوس بی سیم ، ماوس با سیم و ماوس گیمینگ و همچنین کیبورد بی سیم و کیبورد با سیم را با بهترین کیفیت و در مدل های متنوع تولید و روانه بازار می کند. البته کیبورد و ماوس در یک پک نیز ارائه می شود.

 A4TECH جزو اولین تولید کننده ماوس های اپتیکال بود ، این ماوس ها حتی در سطوح شفاف مانند کاغذ سفید و یا شیشه نیز براحتی حرکت می کنند. این یکی از قابلیت های بسیار خوب این برند می باشد.

 ایفورتک از جمله تولید کننده وب کم های با کیفیت است که می توان گفت در این بازار هیچ رقیبی به پای آن نخواهد رسید. همچین هاب USB های چند ورودی ، که با سرعت بالا  و بدون ایراد برای بسیاری از مصارف کاربرد دارد.