ایسوس - ASUS

1-4 از 4

برند ایسوس - ASUS

شرکت ایسوس در سال 1990 توسط چهار مهندس در تایوان تاسیس شد. نام شرکت ایسوس برگرفته از کلمه پگاسوس (اسب بالدار افسانه‌های یونان باستان) برگرفته شده است. 

ایسوس با فروش سالیانه 52 میلیون دستگاه در سال به عنوان موفق ترین شرکت کامپیوتری تایوان می باشد. ايسوس چهار کارخانه در کشور تايوان و سه کارخانه در کشورهاي چين، مکزيک و جمهوري چک دارد.

محصولات ایسوس -  ASUS

ایسوس در تولید محصولات بیشماری، در حوزه دیجیتال نقش دارد. محصولات ایسوس مناسب برای تمامی سطح کاربران اعم از عادی ، حرفه ای و خاص می باشد.

ایسوس قطعاتی چون مادربرد و گرافیک را با کیفیت های بالا و ساختار نوین طراحی و تولید می نماید. DVD  رایتر هایASUS  نیز از محصولات خوب این برند می باشد.

 لپ تاپ ایسوس – تبلت ایسوس

اما بیش از هر چیزی شاید برند مطرح ASUS  را در سری لپ تاپ های آن ببنید. این کمپانی با تولید لپ تاپ های ASUS بسیار شناخته شد و فروش بیشماری به صورت سالیانه دارد. 

در سال 2006 یزاس اولین بار نوت بوک هاي خاص ايسوس به سفارش شرکت اتومبيل سازي لامبورگينی با پسوند VX معرفي شدند . این نوت بوک‌ها در تعداد محدود تولید شدند و قیمت بالایی نیز داشتند. 

برند ASUS لپ تاب ها در رده های مختلف برای کاربری های متفاوت تولید می نماید. از لپ تاب های اداری تا گیمینک در تولیدات آن وجود دارد.

این برند همزمان با ورود تبلت به بازار ، تبلت های بسیار با کیفیتی را با برند ایسوس وارد بازار کرد.

هم اکنون در بازار تلفن همراه ایسوس هم مشاهده می کنید که از کارایی و کیفیت نیز در رده های بالا قرار دارند.

  ASUS محصولات دیگری مانند: مانیتورهای ایسوس، جهیزات شبکه ایسوس، ALL-in- one ، تجهزات جانبی ایسوس، هدست ایسوس، هدفون ایسوس ،کیس، ماوس ایسوس – هارد SSD - هارد اکسترنال ، پروژکتور ،ساعت هوشمند ایسوس و تجهیزات جانبی تبلت ، موبایل و لپ تاپ ایسوس و... تولید می نماید.